Administrativní podpora právního oddělení – brigáda

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • příprava podkladů a spolupráce při vytváření žalob, generování elektronických platebních rozkazů
  • kontrola vydaných exekučních titulů
  • příprava a ukládání korespondence dlužníkům
  • kompletace dokumentace, zakládání spisů
  • spolupráce s exekučním a insolvenčním oddělením
  • další administrativní práce

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • student VŠ (právní obor výhodou)
  • znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • pečlivost, spolehlivost, důslednost
  • samostatnost
  • časová náročnost cca 20 hod/týden
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

  • možnosti dlouhodobé spolupráce
  • kvalitní zaškolení
  • uplatnění získaných zkušeností v praxi
  • přátelský mladý kolektiv

Pozice je vhodná pro absolventy, brigáda, práce na částečný úvazek, Dohoda o provedení práce

Místo výkonu práce: Praha 3 – Žižkov
Datum nástupu: dohodou

V případě zájmu, pozici zašlete prosím svůj životopis na e-mail: info@i-xon.cz